صنعت غذا و کشاورزی

دومین کنفرانس تجارت مواد غذایی برگزار می شود

تجارت مواد غذایی

به گزارش گروه رسانه‌‌‌‌ای آتا دومین کنفرانس تجارت مواد غذایی با موضوع بررسی بازار کشورهای GCC در تاریخ 2 آذرماه 1402 با حضور مدیران صنایع غذایی از سراسر کشور در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیمای تهران برگزار خواهد شد.

گروه رسانه‌ای آتا ماموریت دارد با مشارکت کمیسیون صنایع غذایی اتاق بازرگانی ایران در این کنفرانس با برگزاری پنل‌های تخصصی؛ پتانسیل‌ها، چالش‌ها و موانع تولیدکنندگان و تجار برای صادرات محصولات غذایی به کشورهای حوزه خلیج فارس را بررسی نماید.

دومین کنفرانس تجارت مواد غذایی

این کنفرانس با حضور کارگروه اقتصادی سفارتخانه کشورهای حوزه خلیج فارس، مدیران عامل‌ شرکت‌های صنایع غذایی، مدیران دولتی مرتبط با صنایع غذایی و بازرگانی، صادرکنندگان و بازرگانان حوزه صنایع غذایی و مدیران فروش، بازاریابی و صادرات شرکت های صنایع غذایی به طور رسمی افتتاح خواهد شد.

در کنفرانس تجارت مواد غذایی، بیش از ۹۰۰ شرکت فعال در صنایع غذایی حضور خواهند داشت و علاوه بر بازدید از نمایشگاه جانبی، جلسات دو جانبه‌ای نیز با روسای شرکت‌ها و بازرگانان فعال خواهند داشت.

میلاد بهادری، دبیر اجرایی رویداد، گفت: برگزاری این کنفرانس در تهران یک فرصت مناسب است تا در حضور مهمانان خارجی به معرفی پتانسیل‌های صنعت غذای ایران بپردازیم.

یادآور می‌شود اولین دوره این رویداد، آبان ماه سال گذشته در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد که با استقبال گسترده از سوی مخاطبین همراه شد.

در پایان خاطر نشان می شود شرکت‌های علاقه‌مند برای مشارکت و حضور در فضای اسپانسری و تبلیغاتی کنفرانس میتوانند با شماره‌های ۸۸۵۱۶۷۲۷ و ۸۸۵۳۷۳۵۹ تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *