تغذیه و سلامت

اولین نمایشگاه و کنفرانس « زندگی سالم | healthy life»، بهمن ماه 1401 در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

میلاد بهادری، مدیرعامل گروه رسانه ای آتا به ارائه جزئیاتی پیرامون این رویداد پرداخت و با اشاره به تاریخ برگزاری این نمایشگاه گفت: اولین نمایشگاه و کنفرانس «زندگی سالم | healthy life»، بهمن ماه 1401 توسط گروه رسانه ای آتا و با همکاری سازمان ها و انجمن های مرتبط برگزار می شود.

دبیر اجرایی رویداد، محورهای این نمایشگاه و کنفرانس را در چهار بخش محصولات غذایی سلامت محور، محصولات ارگانیک، تغذیه و رژیم غذایی سالم و تغذیه ورزشی خلاصه کرد و گفت: در این رویداد که با حضور تولیدکنندگان محصولات غذایی و مکمل های رژیمی، مشاوران و متخصصان تغذیه، جامعه ورزشی و علاقه مندان برگزار می شود، ضمن ارائه و معرفی محصولات سلامت محور، آخرین یافته ها و دستاوردهای علمی در این حوزه ها مورد بررسی قرار می گیرد.

او ضمن اشاره به برگزاری کارگاه های تخصصی و برنامه های جانبی در حاشیه این رویداد گفت: علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88516727 تماس حاصل نموده و یا به آدرس https://ataainfo.com/health مراجعه نمایند.

بر اساس اظهارات بهادری، به منظور بررسی و پیشبرد هرچه بهتر اهداف کنفرانس، در این برنامه از سیاست‌گذاران و مسئولان مربوطه هم دعوت می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *