تغذیه و سلامت

برج میلاد میزبان دومین نمایشگاه زندگی سالم

نمایشگاه زندگی سالم❤ (1)

دومین نمایشگاه زندگی سالم از 8 الی 10 شهریور ماه ۱۴۰2، با همکاری گروه رسانه ای آتا و انجمن ارگانیک ایران برپا خواهد شد.

میلاد بهادری، مدیرعامل گروه رسانه‌ای آتا و دبیر دومین نمایشگاه زندگی سالم (هلثی لایف)، با اشاره به اهمیت این رویداد گفت: برگزاری رویدادهای سلامت محور در دنیا، در شناخت و معرفی انواع غذاهای سالم وارگانیک تاثیر بسزایی داشته و توانسته در کاهش آمار خطرات و مرگ و میرهای ناشی از رژیم غذایی ناسالم موثر باشد.

وی با اشاره به برگزاری موفق اولین نمایشگاه زندگی سالم افزود: برگزاری نمایشگاه زندگی سالم در سال گذشته توانست با فرهنگسازی مصرف و معرفی محصولات غذایی ارگانیک، سلامت محور، وگان و رژیمی، توجه مخاطبان عمومی و تخصصی را به خود جلب کند و طی سه روز میزبان بیش از 20 هزار نفر بازدیدکننده باشد.

دبیر اجرایی برگزاری نمایشگاه زندگی سالم همچنین از همکاری و حضور قوی انجمن ارگانیک در کنار سایر سازمان ها و انجمن های مرتبط خبر داد و افزود: در برگزاری نمایشگاه تخصصی زندگی سالم، انجمن ارگانیک تلاش می‌کند بستر مناسبی را برای حضور حداکثری اعضای انجمن فراهم کند.

در همین خصوص شرکت ها و واحدهای متقاضی جهت حضور در این نمایشگاه می توانند با مراجعه به سایت رویداد و یا تماس با ستاد اجرایی، نسبت به رزرو غرفه اقدام نمایند.

تلفن تماس دبیرخانه: 02188537359

پوستر-دومین-نمایشگاه-زندگی-سالم

نمایشگاه زندگی سالم❤ (59)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *